100344 Resultados de la búsqueda actual map
TrackRank mín.. 3
 

Ruta #161531: Čermná n.Orl. -Proroubky -Rokytnice v Orl.h. -Pastviny -Slatina n.Zd.

Categoría: Bicicleta de trekking
Czech Republic » Královéhradecký kraj (Königgrätz) , Pardubický kraj (Pardubice) » Orlická tabule a Orlické podhůří » Rychnov n.Kn. ; Ústí n.Orl.

Pastviny, hráz vodní nádrže

Okružní trasa v oblasti Orlické tabule  a Orlického podhůří   vedená po silnicích a  zpevněných cestách  z obce Čermná nad Orlicí,  část Velká Čermná   od  obecního úřadu a  restaurace  U Kocoura.

Čermná nad Orlicí,  od  restaurace U Kocoura,  jedeme  k hlavní silnici č. 317   a tam vlevo  730 m  po silnici č. 317 a na neznačeném  rozcestí  vpravo  do obce Zdelov a dál po silnici    vpravo  do městečka Kostelec nad Orlicí  a tam rovně přes  silnici č. 11 a po cyklo-4311  do obce Lipovka  k silnici č. 14 a rovně přes ni   a neznačenou cestou k turistické  modré  a vlevo po modré  zelené a vpravo  po zeolené do obce  Lukavice  a tam  vpravo  1,1 km  do  Panská Habrová a  vlevo  vystoupat  dio obce  Prorubky a vravo a  přes  obec Liberk a přes  silnici č. 318 a obec Bělá  k silnici č. 310  a vpravo po ní  do městečka  Rokytnice v Orlických horách,  na náměstí  vpravo po cyklo-4070 do obce  Kunvald (severní část)  a vlevo  přes Končiny do obce Klášterec nad Orlicí, po mostě  přes řeku Divoíká Orlice  a hned za mostem  vpravo   a po cyklo-4073 podél  vodní nádrže  Pastviny I., rovně  přes  obec Pastviny  a stále  po cyklo-4073  přes osadu Údolí   a kolem vodní nádrže  Pastviny II.  až  do obce  Nekoř  a tam ostřeš  vlevo  po cyklo-4074  vystoupat  přes Bořitov  na okraj obce  Sobkovice  a  tam vpravo  neznačenou cestou  k silnici a cyklo  a tam vlevo  po cyklo-4069 opět  do obce  Nekoř  a  po mostě přes  řeku Divoká Orlice  a hned za mostzem  vlevo po silnici  3,2 km  do obce Lišnice a tam  vpravo  350 m  ke  žluté  a vpravo po turistuické žluté   do jižní části  obce Kunvald   ke  Konzumu  a  tam vlevo   po zelené  1,6 km  a  dál  rovně   2,7 km  k  silnici  č, 310  a vpravo  po ní 1,5 km  přes  obec  Kameničná  a tam vlevo   do obce   Slatina  nad Zdobnicí  a vlevo   sjet  do obce  Rybná nad Zdobnicí,  přes  silnici č. 11  a  rovně přes Bohousová  do obce  Česká Rybná  a vpravo  po  cyklo-4217   přes  obec Sopotnice   do  Velká Skrovnice  a  vpravo  a  pak    rovně  9,5 km  přes obec  Lhoty u Potštejna a Borovnice  až do Krchleby  a tam  vlevo   po cyklo-4320   přes Brumbárov   k  silnici č. 317 a vpravo po ní  zpět  do obce  Čermná nad Orlicí  a  vlevo k restauraci U Kocoura,  odkud jsme vyjížděli.

 

 

Galería de rutas

Mapa de la ruta y perfil de altitud

Introducir comentario

Deseas introducir un comentario?