Balinkáról indulva lehet megtenni ezt a kört, de csak bevállalósoknak, mert az út egy szakasza le van zárva. De ha bevállalod az átmászást, kiderül hogy ez egy vadaspark, és az összes magyarországi nagyvadat megcsodálhatod. Ráadásul nem is ijedősek. A tó partján akartunk sátorozni, de a terület kezelője, aki éppen a privát partiját tartotta a tóparton éppen okosra itta magát, végül nagy kegyesen megengedte hogy 100m-rel odébb a fák aljában aludjunk.
Ami nincs a tracken, hogy másnap a völgy szikáinak csúcsán vezető útun jöttünk vissza, ez tényleg izgalmas, és csodás a kiátás.
Túra fotóalbuma
Túratérkép és magasságprofil
Megjegyzések
